Plánovač/ka výroby

Umístění
Mondi Coating Štětí a.s., Czech Republic
Zaměření
Flexible Packaging
oddělení
Plánování výroby
Chci se přihlásit

Pracovní režim: ranní směny, Po - Pá

Pracovní náplň:

  • Začlenění zákaznických požadavků do výrobního procesu na základě volných kapacit
  • Tvorba týdenních výrobních plánů
  • Plánovaní základního materiálu a materiálu souvisejícího s výrobou
  • Průběžná kontrola plnění výrobních požadavků
  • Zodpovědnost za využití výrobních kapacit
  • Podíl na vedení statistik výrobních ukazatelů a výrobní dokumentace
  • Spolupráce na řešení technických a technologických problémů

Požadujeme:

  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
  • Vzdělání SŠ / SOŠ / VŠ
  • Dobré organizační schopnosti
  • Schopnost analytického, logického myšlení
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost

Nabízíme:

  • prostředí stabilní nadnárodní společnosti
  • kreativní náplň práce
  • odpovídající mzdové ohodnocení + čtvrtletní bonus
  • příspěvek na dopravu až 2400 Kč
  • stravenky v hodnotě cca 2500 Kč čistého/měsíc
  • příspěvek na volnočasové aktivity 9400 Kč/rok
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • bezúročné zaměstnanecké půjčky
  • odměny při životním/pracovním výročí
  • příměstský tábor a pobytový tábor pro děti zaměstnanců a mnoho dalšího