Operátor/ka uzavíracího stroje

Umístění
Mondi Bags Štětí a.s., Czech Republic
Zaměření
Flexible Packaging
oddělení
Industrial Bags
Chci se přihlásit

Mondi Bags Štětí a.s.

Přední výrobce papírových pytlů pro různá průmyslová odvětví s důrazem na komplexní řešení, kvalitu a spolehlivý servis pro zákazníky.

Prostředí ve výrobě vám není cizí a máte ideálně i technické vzdělání? Dokážete si představit obsluhu uzavíracího stroje na výrobu papírových pytlů? Pokud ano, pak pro vás máme příležitost naučit se něco nového. Přidejte se k našemu týmu a buďte součástí naší výroby!

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • Minimálně výuční list, ideálně v technickém oboru
  • Zkušenosti se směnným provozem (3 směny v délce 7,5h od pondělí do pátku)
  • Týmového ducha, aneb na place nebudeš nikdy sám a to chce ochotu spolupracovat

Co Vás čeká:

  • Obsluha uzavíracího stroje - linka je automatická, ale je třeba porozumět jejímu chodu
  • Učit se budeš postupně - nejdřív první rozehřívací interní odborná zkouška a pokud ji zvládneš, tak i ta druhá. Za každou můžeš čekat navýšení mzdy.
  • Udržování stroje v čistotě

Co nabízíme:

  • Získáš odbornou způsobilost pro práci na strojním zařízení na výrobu pytlů
  • Mzdu dle pracovních zkušeností
  • Směnový příplatek 5.600,- Kč
  • Stabilitu a zázemí velkého mezinárodního podniku Mondi Group, s rodinnou atmosférou firmy o 130 zaměstnancích
  • Perspektivu  rozvoje a vzdělávání
  • Až 3.000,-Kč hrubého příspěvek na dopravu
  • 6.000,- Kč/čistého příspěvek na sport, kulturu na kartu Pluxee
  • Mimořádnou roční odměnu ve výši 11.000,- Kč
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny volna navíc
  • Kvartální prémie a každý měsíc cca 3.500 Kč z fondu vedoucího
  • Příspěvek na stravování ve výši 115 Kč/den
  • Příspěvek na penzijní spoření
  • Teambuilding, Vánoční večírek, Rodinný den, Závod dračích lodí a další aktivity

Místo pracoviště:

Litoměřická 272, Štětí 411 08, Czech Republic

Markéta Tesařová, mob.: +420 602 204 607, tel.: +420 416 802 241, marketa.tesarova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.