Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v průmyslovém provoze
  • zkušenost v oblasti vodního hospodářství velkou výhodou
  • technické myšlení, flexibilita
  • smysl pro zodpovědnost
  • samostatné rozhodování
  • uživatelská práce na PC
  • ochota práce na směny

Co vás čeká

  • obsluha vodárenských zařízení
  • pochůzková a kontrolní činnost objektů v rámci úseku vodního hospodářství (včetně chemické úpravny vody a biologické čističky odpadních vod)
  • práce z velínu i na provoze
  • evidence a analýza zjištěných informací
  • kontrola stavu provozu, najíždění a odstavování technologií, běžné laboratorní kontroly
  • dohled nad stáčením cisteren, práce v chemickém provoze
  • provádění odběrů provozních vzorků a jejich úplné předání do laboratoře
  • obsluha řídicího systému VH apod.

Co vám nabízíme

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.