Strojník - Operátor výroby

Mondi Coating Štětí

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Ochotu pracovat na směny včetně nočních
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Technické myšlení
  • Praxi ve výrobní firmě (výhodou)
  • Uživatelskou znalost PC

Co vás čeká

  • Obsluha zařízení na zpracování papíru
  • Zodpovědnost za stav a chod zařízení
  • Zodpovědnost za kvalitu výrobku
  • Náhradní práce v případě poruchy, dle potřeby provádí drobné opravy, dle pokynu strojvedoucího či údržby.
  • Nebojte se, všechno vás to naučíme

Co vám nabízíme

  • Základ mzdy dle pracovních zkušeností
  • Měsíční prémie 13 %
  • směnový příplatek, 4 500,- Kč za nepřetržitý provoz
  • 10.000,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 10.000,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 2.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • Stravenky v hodnotě 110 Kč
  • Flexipassy v hodněte 580 Kč
  • Odměny za dodržení pracovní kázně až 8 500 Kč
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • 1 sick day
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Tereza Abrahamová

mob.: +420 733 202 646

tel.: +420 416 802 626 *Získaná data budou zpracována pouze za čele dosazení vhodného kandidáta, aot pouze po dobu, než bude pozice obsazena.

tereza.abrahamova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za čele dosazení vhodného kandidáta, aot pouze po dobu, než bude pozice obsazena.