Unfold (y)our true potential

Koho hledáme a co tě čeká

    Máš rád výzvy? Máš zkušenosti s programováním logických automatů, PLC nebo DCS systémů? Chceš se dozvědět jak funguje výroba papíru? Pokud jsi odpověděl ano, pak je tato pozice práce pro Tebe.Hledáme do našeho týmu zkušeného specialistu, který bude mít na starosti údržbu řídicího systému papírenského stroje, pokud máš chuť na sobě pracovat rádi Tě vše potřebné naučíme.
Náplň práce
  • Účast na ranních poradách,
  • Řešení vzniklých problémů, základní i pokročilý troubleshooting
  • Práce s údržbovým systémem, řešení pracovních zakázek a inspekčních prohlídek
  • Preventivní údržba řídicích systémů, kontrola logů, zálohování
  • Příprava podkladů pro nové investiční projekty
  • Řešení problematiky cyber security v systému OT
  • Příprava nápravných opatření z havárií a jejich implementace
  • Po zaškolení a prohlídce celého závodu zapojení se do držení hotovosti 24/7 na řídicí systémy – dle našich zkušenost nejdříve po jednom roce

Jaké znalosti a dovednosti bys měl mít

  • Min. ukončené středoškolské vzdělávání elektrotechnického směru
  • Týmový hráč
  • Komunikace napříč odděleními
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Práce pod tlakem
  • Základní znalosti IT, sítě, admin level Windows
  • Principiální znalosti jak funguje regulace a instrumentační prvky

Výhodou bude, pokud budeš mít

  • Znalost programování řídicích systému (preference ABB, Honeywell, Siemens PCS7)

Co Ti můžeme nabídnout

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost kariérního růstu
  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  •  6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.