Unfold (y)our true potential

Pracovní náplň

  • Kontrola a řízení sestavování rozpočtu, plánování a příprava objednávek pro montáž
  • Sledování pokroků a proaktivní sdělování změn nebo komplikací
  • Provádění samostatných činností v oblasti plánování údržbových prací, jde především o zakládání procesu v informačním systému SAP, sledování průběhu prací, v případě komplikací (např. zpoždění, změna) podílení se na řešení nastalé situace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ technického či ekonomického směru
  • Znalost MS Excel
  • Znalost AJ na úrovni mírně pokročilý
  • Velmi dobré organizační, plánovací a komunikační dovednosti
  • Odolnost vůči stresu
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Zkušenosti v oblasti plánování výroby/údržby

Co vám můžeme nabídnout

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  •  6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.