Požadujeme:

  • Praxe v chemické výrobě nebo elektrárně
  • Ochota práce na směny včetně nočních směn
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Komunikativnost
  • Technické myšlení
  • Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
  • Uživatelskou znalost PC

Náplň práce:

  • Obsluha papírenského stroje
  • Obsluha a kontrola  parokondenzátního, rekuperačního a ventilačního systému
  • Odpovědnost za evidenci, značení a odebírání vzorků
  • Pochůzková činnost v provozu
  • Odpovědnost za čistotu a pořádek na svěřeném pracovišti
  • Řízení procesu pomocí řídicího systému
  • Zadávání záznamů o poruchách a nedostatcích do systému SAP
  • Příprava chemikálií
  • Spolupráce při najíždění a odstavování provozu
  • Kontrola kvality

Nabízíme:

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  •  6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandardní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.