Unfold (y)our true potential

Požadujeme:

  • praxe 3 roky v oblasti logistiky nebo skladování
  • SŠ s maturitou
  • AJ výhodou
  • Zkušenost se skladovým hospodářstvím a manipulační technikou a v administrativě
  • Zkušenosti v oblasti BOZP a PO
  • Znalost SAP výhodou
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Řidičský průkaz sk. B (kontroly ex. skladů)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti
  • Pečlivost, svědomitost
  • Flexibilita

Náplň práce:

  • Odpovědnost za kvalitu poskytovaných služeb externích skladů
  • Odpovědnost za bezpečné a ekonomické převozy výrobků
  • Odpovědnost za řízení toku a evidenci
  • Optimalizace rozložení zboží ve skladech
  • Řešení reklamací a neshod
  • Kontrola a zpracování podkladů pro měsíční fakturace
  • Zpracování pravidelných reportů
  • Spolupráce při uzavírání smluv
  • Příprava a zpracování ročních inventur
  • Spolupráce s dalšími odděleními – (napříč závodem)
  • Zastupování manažera skladů

Nabízíme:

  • 14.500,- Kč jako odměnu za Váš nástup
  • 14.500,-Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • 6.000,-Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,- Kč příspěvek na přestěhování
  • Vysoké věrnostní odměny
  • Nadstandartní příplatky nad rámec zákoníku práce
  • Placené přesčasy
  • 25 dní dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Firemní akce pro celou rodinu
  • Dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • Fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.