Unfold (y)our true potential

Co Vás čeká

  • neustálé zlepšování v rámci výrobních procesů po technologické stránce
  • organizace projektů, zlepšování procesů a kvality výrobků
  • poskytování podpory výrobním činnostem při zlepšování procesů
  • analýza problémů a jejich příčin
  • sledování harmonogramu a průběhu zaváděných opatření
  • vyhodnocování přínosů zlepšovacích návrhů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání technického směru
  • zkušenosti ve výrobní společnosti na obdobné pozici 2 – 3 roky
  • znalosti výrobních procesů a jejich zlepšování (Lean, Kaizen…)
  • aktivní znalost AJ
  • dobré komunikační a organizátorské schopnosti
  • schopnost rychle analyzovat potíže
  • znalost práce na PC (MS Office)

Co Ti můžeme nabídnout

  • Možnost kariérního růstu
  • 13. plat
  • 14.500,– Kč jako odměnu za Váš nástup
  • až 29.000,– Kč odměnu za doporučení nového kolegy
  • až 6.000,– Kč příspěvek na dopravu
  • 29.000,– Kč příspěvek na přestěhování
  • vysoké věrnostní odměny
  • 25 dní dovolené
  • bezúročné půjčky
  • firemní akce pro celou rodinu
  • dlouhodobá spolupráce a možnost rozvoje v silné společnosti
  • fajn partu, která táhne za jeden provaz

Kontakt:

Michaela Stuchlá

mob.: +420 778 749 730

tel.: +420 416 802 028

michaela.stuchla@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.