Strojník/Strojnice (obsluha výrobní linky)

Umístění
Mondi Coating Štětí a.s., Czech Republic
Zaměření
Flexible Packaging
oddělení
Přímá výroba

Pracovní náplň:

•    obsluha zařízení na zpracování papíru
•    odpovědnost za stav a chod zařízení
•    spolupráce na zlepšování a zdokonalovaní výrobního procesu
•    správa dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

•    SOŠ/SOU vzdělání
•    ochota práce ve směnném provozu
•    dobré organizační schopnosti, schopnost logického myšlení
•    samostatnost, spolehlivost

Nemáte všechny potřebné zkušenosti? Přesto napište, všechno Vás naučíme!

Co vám můžeme nabídnout:

•    po úspěšném zaškolení mzda až 40 000 Kč hrubého za měsíc
•    příspěvek na dopravu až 2400 Kč / příspěvek na ubytování 3500 Kč
•    stravenky v hodnotě cca 2400 Kč čistého/měsíc
•    příspěvek na volnočasové aktivity 9400 Kč/rok
•    odměna za doporučení zaměstnance 30 000 Kč
•    náborový příspěvek 30 000 Kč
•    příspěvek na penzijní připojištění
•    bezúročné zaměstnanecké půjčky
•    odměna při životním/pracovním výročí
•    příměstský tábor a pobytový tábor pro děti zaměstnanců a mnoho dalšího

Pracovní podmínky:

•    místo výkonu práce: Štětí
•    práce na směny – „krátký/dlouhý týden“ (ranní směna: 06:00 - 14:00, odpolední směna: 14:00 - 22:00, noční směna: 22:00 - 06:00; 1x/14 dní – 12ti hod. směna v pá, so, ne)
•    pracovní poměr: na dobu určitou (po 1 roce na dobu neurčitou)

Kontakt: Miroslava Černá
416 802 626, 725 874 357
miroslava.cerna@mondigroup.com