Řidič/ka VZV

Umístění
Mondi Štětí a.s., Czech Republic
oddělení
Expedice PS10
Chci se přihlásit

Přidejte se k týmu Mondi Štětí a.s. a začněte budovat svou kariéru!

Hledáme šikovné a spolehlivé řidiče a řidičky vysokozdvižného vozíku pro náš závod ve Štětí, kde se pracuje na 12hodinových směnách.

Co Vás čeká:

  • Manipulace, příjem a skladování hotových výrobků s použitím čárových kódů
  • Nakládka výrobků do dopravních prostředků: kamionů, kontejnerů a vagonů
  • Tvorba dodacích listů s využitím moderních informačních technologií v systému SAP
  • Zpracování expedičních a celních dokumentů

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • Minimálně výuční list
  • Průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku je výhodou, nikoliv podmínkou
  • Platný řidičský průkaz skupiny B
  • Zkušenosti se směnným provozem, schopnost práce jak samostatně, tak v týmu
  • Znalost programu SAP a práce s PC (MS Office, Word, Excel) je výhodou

Naše nabídka:

  • Mzda od 30.000,- Kč
  • Směnový příplatek 8.300,- Kč
  • Stabilitu a zázemí velkého mezinárodního podniku
  • Perspektivu neustálého rozvoje a vzdělávání

Co vám můžeme nabídnout:

  • 50.000,-Kč hrubého jako odměnu za Váš nástup
  •  7.200,-Kč hrubého příspěvek na dopravu
  • 13. mzdu
  • 70.000,-Kč hrubého příspěvek na přestěhování
  • 7.000,- Kč / čistého, systém kafeterie – příspěvek na sport, kulturu
  • 5 týdnů dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Příspěvek na stravování v závodní jídelně
  • Ovoce a káva na pracovišti zdarma

Místo pracoviště:

Mondi Štětí a.s.
Litoměřická 272, Štětí 411 08, Czech Republic

Kontakt:

Kateřina Lamačová
mob.:
 +420 778 721 088
tel.: +420 416 802 673
katerina.lamacova@mondigroup.com

*Získaná data budou zpracována pouze za účelem dosazení vhodného kandidáta a to pouze po dobu, než bude pozice obsazena.