Customer Service Assistant

Umístění
Mondi Coating Štětí a.s., Czech Republic
Zaměření
Flexible Packaging
oddělení
Customer Service
Chci se přihlásit

Pracovní náplň:

•    odpovědnost za podporu prodeje výrobků ve svěřených regionech
•    každodenní telefonická komunikace se zákazníky a prodejci výhradně v anglickém nebo německém jazyce
•    kalkulace ceny zboží v rámci nabídkového řízení
•    průběžná úprava cen dle vývoje trhu papíru a polymerů
•    pravidelný reporting – plnění plánu prodejů, sledování vývoje pracovního kapitálu, odhad vývoje trhu apod.
•    administrace zakázek a kmenových dat zákazníků v SAP systému

Požadujeme:

•    velmi dobrou znalost anglického jazyka podmínkou – denní komunikace se zákazníky a prodejci
•    min. SŠ vzdělání
•    znalost dalšího jazyka a praxe na obdobné pozici výhodou
•    znalost SAP výhodou
•    znalost MS office
•    samostatnost, spolehlivost, flexibilitu

Nabízíme:

•    prostředí stabilní nadnárodní společnosti
•    nástupní mzda od 40 000 Kč/měsíc (v závislosti na zkušenostech)
•    příspěvek na dopravu až 2400 Kč
•    stravenky v hodnotě cca 2000 Kč čistého/měsíc
•    příspěvek na volnočasové aktivity 9400 Kč/rok
•    až 6 týdnů volna
•    výuka cizích jazyků
•    služební telefon, notebook
•    příspěvek na penzijní připojištění
•    odměny při životním/pracovním výročí
•    příměstský tábor a pobytový tábor pro děti zaměstnanců a mnoho dalšího

Kontakt: Miroslava Černá
416 802 626, 725 874 357
miroslava.cerna@mondigroup.com